cz | en

reklama | kreativa | média | grafika

Pracujeme pro klienty tělem i duší. Naší předností je provázání nadlinkové (ATL) a podlinkové (BTL) komunikace v jeden tok. Vyžíváme se v přípravách nejen komunikačních, ale i kreativních či mediálních strategií. Nakupujeme média a připravujeme nebo lokalizujeme rozhlasové i televizní spoty. Nezapomínáme ani na využití reklamních předmětů a rádi tvůrčím způsobem pracujeme s kvalitními fotografickými a video podklady. Aspektů naší práce je zkrátka celá řada. Zajímají vás všechny? Nebo pouze některé? Schválně, zkuste nás!

Středoevropský přesah

Díky Praze máme tu nejlepší pozici pro koordinaci marketingových i PR aktivit ve středoevropském regionu. Prostřednictvím našich kontaktů a konzultantů v okolních zemích poskytujeme naše služby velmi efektivně a účelně. Pro každý konkrétní projekt dokážeme sestavit relevantní mezinárodní tým, který bude mít komunikaci (včetně plánování a nákupu médií) na starost. Samozřejmostí je pečlivý account management a - v případě PR kampaní - důkladný reporting. Zdárným příkladem může být práce pro značku Harley-Davidson a systematická koordinace reklamních a mediálních aktivit v Čechách, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Litvě, Lotyšsku a v Estonsku.

SP_mapa_trhy_2014

  • Mezinárodní přesah
  • Rozsáhlá síť konzultantů nebo spolupracujících agentur ve středoevropském regionu
  • Kvalitní account management včetně reportingu
  • Systematický styl práce
Novinky
Dobrý rok s Harley-Davidson
Dobrý rok s Harley-Davidson

V roce 2015 to s americkou legendární značkou byla opět jízda. Aktivity, které často nesou naši stopu, přibližuje rekapitulační video.

celý text
Šok? Ne. Big Shock!
Šok? Ne. Big Shock!

Adekvátně energickým PR projektem jsme podpořili nový energetický jogurtový nápoj s kofeinem, který na trh uvedla Bohušovická mlékárna.

celý text
Podzimní chutě a příchutě z CHM
Podzimní chutě a příchutě z CHM

Ani před koncem roku Choceňská mlékárna nespí. Jejich portfolio je aktuálně bohatší o jeden smetanový jogurt a přibyla i další z oblíbených smetanových svačinek.

celý text
SWING V KUCHYNI #cernalabut

Jsme členy:

Logo
© copyright Smart Point 2011