cz | en

reklama | kreativa | média | grafika

Pracujeme pro klienty tělem i duší. Naší předností je provázání nadlinkové (ATL) a podlinkové (BTL) komunikace v jeden tok. Vyžíváme se v přípravách nejen komunikačních, ale i kreativních či mediálních strategií. Nakupujeme média a připravujeme nebo lokalizujeme rozhlasové i televizní spoty. Nezapomínáme ani na využití reklamních předmětů a rádi tvůrčím způsobem pracujeme s kvalitními fotografickými a video podklady. Aspektů naší práce je zkrátka celá řada. Zajímají vás všechny? Nebo pouze některé? Schválně, zkuste nás!

Středoevropský přesah

Díky Praze máme tu nejlepší pozici pro koordinaci marketingových i PR aktivit ve středoevropském regionu. Prostřednictvím našich kontaktů a konzultantů v okolních zemích poskytujeme naše služby velmi efektivně a účelně. Pro každý konkrétní projekt dokážeme sestavit relevantní mezinárodní tým, který bude mít komunikaci (včetně plánování a nákupu médií) na starost. Samozřejmostí je pečlivý account management a - v případě PR kampaní - důkladný reporting. Zdárným příkladem může být práce pro značku Harley-Davidson a systematická koordinace reklamních a mediálních aktivit v Čechách, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Litvě, Lotyšsku a v Estonsku.

SP_mapa_trhy_2014

  • Mezinárodní přesah
  • Rozsáhlá síť konzultantů nebo spolupracujících agentur ve středoevropském regionu
  • Kvalitní account management včetně reportingu
  • Systematický styl práce
Novinky
Skyr - Islandská tradice poprvé v Čechách!
Skyr - Islandská tradice poprvé v Čechách!

Pomáháme přivítat tradiční islandskou zakysanou dobrotu na českém trhu. Skyr Kapucín můžete ochutnat hned ve čtyřech variantách.

celý text
Michal Gabriel v Enterprise
Michal Gabriel v Enterprise

Výstava soch a objektů Michala Gabriela v budově Enterprise Ofice Center na Pankráci je první ze série expozic, které by měly v prostoru foyer průběžně probíhat.

celý text
Poctivě pálivé pomazánkové
Poctivě pálivé pomazánkové

Choceňská mlékárna se u novinky inspirovala řízným Mexikem. My tudíž následně v rámci kreativy také. Olé!

celý text
#smartpoint #reklama #praha

Jsme členy:

Logo
© copyright Smart Point 2011