cz | en

Choceňská kyška: na zdraví!

Historicky prvním zakysaným nápojem v portfoliu Choceňské mlékárny - jinak lídrů trhu v segmentu tradičních pomazánkových - je sametově lahodná smetanová Kyška. Rozhodnutí obohatit nabídku produktů právě o nápoj bylo zcela logické. Blahodárný vliv kysaných mléčných výrobků na lidský organismus je všeobecně znám a produkty tohoto druhu jsou zákazníky stále častěji vyhledávané.

Choceňská Kyška vás - a to můžeme říct se zcela čistým svědomím, neb jsme "odzkoušeli za vás" - překvapí nejen lahodnou chutí, ale právě i příznivými účinky vybraných smetanových kultur. Nápoj, který se hodí např. do salátů nebo k přímé spotřebě, má až návykově jemnou konzistenci, příjemně nakyslou chuť i osvěžující aroma.

Kyška se vyrábí v Chocni v základní, tedy nedochucené variantě a postupně ji můžete najít na pultech obchodů nezávislého trhu a obchodních řetězců (např. Globus). A samozřejmě také ve všech podnikových prodejnách holdingu ACCOM.

My se mezitím postaráme o to, aby o novince zákazníci bezpečně věděli. Kromě POS materiálů odstartovala kampaň v online prostředí, chystáme se i na produktový spot pro sociální sítě. Další aktivity jsou v jednání a budou flexibilně reagovat na aktuální listing.

Zkuste ji.
Je fakt dobrá.
Připijte si s námi na zdraví!

#smartpoint #reklama #praha

Jsme členy:

Logo
© copyright Smart Point 2011
Tvorba www stránek to je naše parketa. Obuv Scholl za skvělé ceny. Kvalitní nábytek z masivního dřeva a doplňky do domácnosti.