cz | en

Další práce pro MMR

Soutěž "Navrhni projekt" je určena všem studentům středních škol v ČR. Ministerstvo nabízí adeptům možnost přijít s nápadem na efektivní využití prostředků z fondů Evropské unie. Prostřednictvím účasti studenti nahlédnou do problematiky alokace peněz na konkrétní projekty a zároveň mají šanci prospěšným způsobem podpořit rozvoj různých odvětví ve svém vlastním regionu.

Třetí ročník soutěže odstartuje 1. září 2014 a vítězné týmy budou vyhlášeny (a po zásluze odměněni) v lednovém finále. Jak však podotýká organizátor soutěže, "s prázdnou neodejde nikdo". Ceny jsou připraveny pro všechny autory přihlášených projektů. Hlavní soutěž navíc doplní série tzv. mikrosoutěží, které budou průběžně vyhlašovány na oficiálním Facebooku projektu.

Se sympatickou iniciativou "Navrhni porjekt" jsme úspěšně spolupracovali již dvakrát, letos se nám podařilo v rámci výběrového řízení uspět do třetice. Kromě zajištění cen do soutěží (letos jsou ve hře ultrabooky, čtečky a knižní průvodci z nakladatelství IKAR) se podílíme na propagaci soutěže prostřednictvím mediálních partnerů - portálů pro učitele  a studenty středních škol - a koordinujeme komunikaci na sociálních sítích.

Mezi hlavní mediální partnery projektu patří Národní informační centrum pro mládež (icm.cz) a Škola profi. Dále kooperujeme se stránkami iReferáty, MladíInfo, ŠkolaOnline, metodický portál RVP, eKabinet, UčitelskéListy
nebo zlínská Zkola.

Opravdu se těšíme na dobré nápady letošních adeptů, minulý rok jich bylo vynikajících celá řada. Zvítězil mimochodem projekt "Interaktivní Šumava pro všechny" soutěžního týmu z Gymnázia ve Vimperku.

Máte-li zájem o více informací (či přímo o účast v soutěži), klikněte na NavrhniProjekt.cz.

 

Partneři projektu:

logo NICMlogo SKOLA profi

#smartpoint #reklama #praha

Jsme členy:

Logo
© copyright Smart Point 2011
Tvorba www stránek to je naše parketa. Obuv Scholl za skvělé ceny. Obuv Scholl přímo z centrálního skladu