cz | en

Doteky umění počtvrté

Již počtvrté divize Smart Art ve spolupráci se společností B.Braun uspořádala exkurzi do světa současného výtvarného umění. Účastníci se umění dotkli tentokrát s Markétou Urbanovou a Jiřím Hauschkou.

Role moderátorky čtvrtého pokračování se tradičně ujmula Kateřina Tučková, úspěšná spisovatelka, teoretička umění a kurátorka.

Markéta Urbanová s Jiřím Hauschkou představili svou tvorbu a oblibené tvůrčí postupy a osobní názory na aktuální problematiku týkající se umělecké činnosti.

Oba zúčastnění umělci se hlásí k mezinárodnímu huntí Stuckismus. Markéta Urbanová vystavovala v řadě českých i zahraničních galeriií a její díla má ve sbírkách i Národní galerie v Praze či Alšova Jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou. Jiří Hauschka uskutečnil řadu výstav v České republice i v zahraničí, naposledy v Londýně (STUCK between Prague and London). Jeho díla jsou zastoupena v řadě soukromých sbírek.

#smartpoint #reklama #praha

Jsme členy:

Logo
© copyright Smart Point 2011
Tvorba www stránek to je naše parketa. Obuv Scholl za skvělé ceny. Energetické balanční náramky pro rovnováhu organismu.