cz | en

H-D Experience Ride 2014

V pondělí 11. sprna to na optimální podmínky pro novinářskou jízdu nejdříve nevypadalo. Ale jak zmínil před startem s lehkou nadsázkou a s úsměvem šéf H-D CEE Martin Heřmanský, "kdo nechce jet, může zůstat klidně doma. Ale tvrdý jedou". Z původně nahlášených účastníků si nakonec jízdu nechali ujít pouze dva, kteří raději ani nedorazili na sraz v Letňanech, z přítomných však Martinovu výzvu nepřijal nikdo, naopak, všichni se dost těšili a vypadali správně odhodlaně. Protože "za sluníčka umí jezdit každej".

Během celodenní vyjížďky s přestávkami na individuální průjezdy kvůli fotodokumentaci, nezbytné tankování a společný oběd, si redaktoři i redaktorky postupně zkoušeli různé modely H-D, střídali stroje a živě diskutovali o čerstvých zkušenostech.

Déšť to nakonec vzdal někdy v půlce, takže do cílové Plzně všichni dorazili za příjemně slunečného podvečera, po parádním průjezdu zákrutami u Příbrami. Mediální výstupy se postupně objevují, akci si dle všeho užili i naši "speciální hosté" Honza Toužimský (současný ambasador značky H-D pro Českou republiku) a zpěvačka Prague Conspiracy Aneta Galisová.

Na fotky z Experience Ride 2014 se můžete podívat na facebookovém profilu Harley-Davidson CZ & SK,
video z akce najdete ZDE.

#smartpoint #reklama #praha

Jsme členy:

Logo
© copyright Smart Point 2011
Tvorba www stránek to je naše parketa. Obuv Scholl za skvělé ceny. Toyota servis LIberec AutoKPplus