cz | en

Harley-Davidson vjel na Facebook

V průběhu roku se postupně rozjel připravovaný projekt oficiálního profilu CEE centrály Harley-Davidson na sociální síti Facebook. Založili jsme společnou, česko-slovenskou stránku Harley-Davidson CZ&SK, která komunikuje různé aspekty a zajímavosti ze světa H-D, a to nejen pro "core" zákazníky, ale obecně i směrem ke všem fanouškům motocyklů a motorismu.

Rytmus příspěvků se odvíjí od aktuálních událostí a kampaní, které pražská centrála H-D koordinuje pro střední Evropu a Pobaltí. Kromě produktové komunikace či představení novinek dostávají prostor i zprávy a momentky "ze života motorkářů" nebo linky na PR články, které pro H-D dlouhodobě zajišťujeme celkem v šesti zemích (Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Litva, Lotyšsko, Estonsko). Velký ohlas zaznamenaly například statusy, fotoreporty a videa z nedávné novinářské jízdy "Experience Ride 2014", prostřednictvím profilu promujeme také různé dealerské eventy a akce fanouškovských chapterů.

Během léta jsme oficiální profil H-D CZ&SK podpořili cílenou kampaní za účelem posílení komunity, pro stránku připravujeme i grafické podklady, postupně také pokračuje tvorba historické timeline, prostřednictvím které připomínáme zásadní milníky a události v bohaté historii značky Harley-Davidson.

Chcete-li sledovat aktuální dění a být v kontaktu s ostatními "srdcaři" a fanoušky proslulého amerického výrobce, najdete nás ZDE.

#smartpoint #reklama #praha

Jsme členy:

Logo
© copyright Smart Point 2011
Tvorba www stránek to je naše parketa. Obuv Scholl za skvělé ceny. Obuv Scholl přímo z centrálního skladu