cz | en

Image spoty pro Choceňskou mlékárnu

Je hotovo! Na jaře probíhaly testy a ladil se scénář, v létě se natáčelo a animovalo a nyní už "chrabrý choceňský rytíř" vyrazil na cesty po virtuálním světě.

Spot pro Choceňskou mlékárnu

Koncept příběhů vychází ze sloganu „jez pořádně“, který si všichni z dětství velmi dobře pamatujeme. Choceň jeho prostřednictvím symbolicky odkazuje na prvotřídní kvalitu a své „pořádné“ produkty. Tento přístup se odráží jednak ve scénářích (prolnutí pohádkové animace, odehrávající se na krající chleba a v myslích dětí, s reálným světem), ale také v materiálu – základními ingrediencemi při tvorbě sekvencí bylo totiž opravdové pečivo a především „poctivý“ choceňský Fit Line.

Primárně jsou image spoty určeny prozatím pro online prostředí, šíří se prostřednictvím populárních portálů a sociálních sítí, jejich domovem je pak redesignovaná produktová stránka Schutidotoho.cz. „Příběhy chrabrého rytíře“ však pomáhají promovat Choceňskou mlékárnu i v offline prostředí, například při projekcích na LCD obrazovkách v čekárnách lékařských ordinací a zvažuje se i úprava stopáže pro případné využití v televizi, jakožto originální sponzorský odkaz u vybraných pořadů.

První verze spotu je k vidění např. v naší Galerii, druhá bude mít v řádu několika dnů exkluzivní premiéru na oficiálním Facebooku CHM. Pokud se vám video líbí, budeme rádi, když se o něj podělíte a pošlete ho dál.

A pozor: na Schutídotoho je ke stažení i ta chytlavá „pískací“ melodie, jakožto ringtone!

#smartpoint #reklama #praha

Jsme členy:

Logo
© copyright Smart Point 2011
Tvorba www stránek to je naše parketa. Obuv Scholl za skvělé ceny. Obuv Scholl přímo z centrálního skladu