cz | en

Iveco Irisbus: bus číslo 111 111

Event přímo v prostorách tovární haly ve Vysokém Mýtě oslavil jubilejní vozidlo s pořadovým číslem 111 111, vyrobené v historii závodu.

Na speciální "111.111th Bus Celebration" byli do Vysokého Mýta pozváni zástupci médií, reprezentanti vedení firmy či hosté z řad politiků (mj. Pasquale D'Avino, velvyslanec Itálie v ČR, či Ivo Toman, náměstek ministra dopravy).

Před vlastním oficiálním předáním jubilejního Citelisu zástupcům Dopravního podniku Jihlava proběhla kromě prohlídky závodu také prezentace ve znamení šesti jedniček jakožto šesti aspektů významu továrny ve Vysokém Mýtě. Šest řečníků poté vystřídala unikátní site-specific performance Cirku La Putyka, kdy tématické představení s akrobatickými prvky doplnil i videomapping a projekce přímo na autobus.

Na event ve Vysokém Mýtě navázala gala večeře v historických prostorách zámku Litomyšl. Akci jsme zajišťovali produkčně, koncepčně, přípravili jsme logotyp, související grafické materiály a dárky pro účastníky akce. Na video z eventu se můžete podívat ZDE.

#smartpoint #reklama #praha

Jsme členy:

Logo
© copyright Smart Point 2011
Tvorba www stránek to je naše parketa. Obuv Scholl za skvělé ceny. Skvělé Svatby Český Krumlov .