cz | en

Karel Malich na Hrad!

V Jízdárně Pražského hradu probíhá do 8. května 2013 retrospektiva významného současného umělce Karla Malicha. K vidění je více než 300 děl z posledních 50 let. A Malicha můžete zahlédnout i mimo galerii - v outdooru.

"Malich je světový," píše v průvodním textu k aktuální výstavě kritik Petr Volf. "Věděli to už autoři výstav, kteří jej pozvali v roce 1967 do Guggenheimova muzea v New Yorku nebo v roce 1989 do pařížského Centre Georges Pompidou. Rozsáhlá přehlídka v Jízdárně Pražského hradu jeho renomé potvrzuje. Podařilo se na ní soustředit na tři stovky děl, ať už jde o převratné drátěné plastiky, reliéfy, objekty nebo pastely z období posledních padesáti let. Autorem dynamického architektonického řešení výstavy je Malichův žák Federico Díaz."

Je nám ctí podílet se na propagaci této jedinečné akce. Ve spolupráci s pořádající Galerií Zdeněk Sklenář výstavu podporujeme prostřednictvím vybraných outdoorových nosičů. Po Praze tak můžete potkat "Malichovy" billboardy, city lighty, v podzemí akci promují rámečky ve vozech metra, na povrchu zase QS fólie na více než
80 tramvajích. Jako pozvánky jsou využity také promítací plochy systému Metrovision.

Vše podstatné o výstavě i autorovi se dočtete na tématickém webu. Retrospektiva se koná do 8. 5. 2013 a její návštěvu nelze než doporučit.

Malich je zážitek.

#smartpoint #reklama #praha

Jsme členy:

Logo
© copyright Smart Point 2011
Tvorba www stránek to je naše parketa. Obuv Scholl za skvělé ceny. Skvělé Svatby Český Krumlov .