cz | en

Malich s komentářem

Pro členy Czech Business Clubu a hosty z řad našich klientů a obchodních partnerů jsme uspořádali komentovanou prohlídku výstavy Karla Malicha v Jízdárně Pražského hradu.

Díky vstřícnosti kolegů z Galerie Sklenář měli všichni přítomní jedinečnou možnost absolovovat retrospektivní, skvěle vypravenou expozici v době, kdy jsou výstavní prostory Jízdárny pro veřejnost uzavřeny. Zážitek z Malichových děl umocnil i zasvěcený komentář pana Zdeňka Sklenáře, experta na Malichovo dílo.

Více než dvě hodiny uprostřed Malichových instalací, kreseb a objektů utekly jako nic a již nyní se těšíme na další příležitost podívat se na nějakou podobně výjimečnou výstavu, navíc v tak dobré společnosti, jaká se sešla na Pražkém hradě 26. března.

Výběr z fotodokumentace si můžete prohlédnout v sekci Galerie, průřezové album se záběry z komentované prohlídky najdete na našem Facebooku.

A kdo jste ještě na Malichovi nebyl -- neváhejte.
Výstava, která má již nyní na kontě rekordní návštěvnost, se (pro české zájemce) uzavře 8. května 2013.
Zájem o expozici projevilo hned několik prestižních institucí z celého světa, jednání nyní probíhají, ale zkuste to raději stihnout, dokud je Malich tady, aneb "u nás doma".

#smartpoint #reklama #praha

Jsme členy:

Logo
© copyright Smart Point 2011
Tvorba www stránek to je naše parketa. Obuv Scholl za skvělé ceny. Energetické balanční náramky pro rovnováhu organismu.