cz | en

Michal Gabriel v Enterprise

Expozice s názvem Proměny propojuje dvě linie Gabrielovy tvorby. Sousoší koní a mužských figur ze skupiny Hráči je pojednáno v umělé pryskyřici se strukturou ze skořápek vlašských ořechů. Jedná se o autorovu originální patentovanou technologii.

Druhé sousoší, původně označované jako Zrození Venuše, následně však přejmenované na Proměnu, směřuje technologicky i svojí podstatou k druhém pólu autorových tvůrčích přístupů. Jedná se o objekt, při jehož vzniku sice Gabriel vyšel z tradičně modelované ženské figury, dále s ní však pracoval s využitím unikátních 3D technologií, jejichž je v oblasti sochařství průkopníkem.

Právě moderní technologie umožňují autorovi pracovat s formou objektů dosud zcela nemyslitelným způsobem. Do budovy Enterprise, která je taktéž ukázkou práce s nejnověnšími technologiemi a trendy, se tak Gabrielův koncept a přístup k práci výtečně hodí. Výstavu si ve foyer budovy můžete prohlédnout až do konce května.

www.enterprise-prague.cz

#smartpoint #reklama #praha

Jsme členy:

Logo
© copyright Smart Point 2011
Tvorba www stránek to je naše parketa. Obuv Scholl za skvělé ceny. Energetické balanční náramky pro rovnováhu organismu.