cz | en

Mikulášská kika

Paralelně na pěti místech ČR proběhla v sobotu 6.prosince akce Mikulášská kika. V  Brně, Ostravě, v Praze Letňanech a Čestlicích a také v Plzni byl připraven celodenní program nejen pro děti. Nechyběl samozřejmě ani čert s Mikulášem a andělem.

Už od 10 hodin mohly děti zdobit perníčky, „gumičkovat“ nebo závodit na Hot Wheels dráhách, od 13 hodin program doplnila hudební, taneční a pěvecká vystoupení dětských souborů a kroužků základních uměleckých škol.

Každá z lokací měla svého speciálního hosta – ať už známého kouzelníka, žongléra nebo bublináře. Pro všechny děti měl Mikuláš připravené drobné dárky a dobroty, které rozdával v průběhu celého dne na svých pochůzkách obchodním domem (dárky připravilo např. i naše oblíbené Muzeum Karla Zemana).

Akce sklidila u návštěvníků všech obchodních domů zasloužený ohlas. Koledy v podání malých zpěváčků i vůně perníčků báječně dokreslily předvánoční atmosféru, pestrý program zabavil neposedné děti a zpříjemnil nakupování jejich rodičům. Jsme rádi, že jsme mohli být součástí této akce a dostali jsme příležitost podílet se na produkci i skladbě celého programu.

#smartpoint #reklama #praha

Jsme členy:

Logo
© copyright Smart Point 2011
Tvorba www stránek to je naše parketa. Obuv Scholl za skvělé ceny. Obuv Scholl přímo z centrálního skladu