cz | en

MMR: Navrhni projekt 2013

Navrhni projekt je soutěž, ve které mohou žáci jakékoli střední školy z ročníků ekvivalentu 9. třídy ZŠ a vyšší vytvořit v rámci týmové spolupráce (2-5 členů) vlastní projekt financovaný z fondů EU, a to ze skutečných oblastí podpory v gesci MMR.

Projekty se tudíž zabývají rozvojem v oblastech vědy a výzkumu, vzdělání, podnikání, cestovního ruchu, životního prostředí, dopravy i sociální soudržnosti, a to buď lokálně, dle příslušného „domovského“ regionu soutěžících, nebo v rámci celé České republiky.

Vítězný tým (spolu s vedoucím pedagogem - koordinátorem) získá praktické ultrabooky, vítězové regionálních kol obdrží tablety, soutěžící na druhých a třetích místech se mohou těšit na elektronické hlasové čtečky či knižní průvodce z nakladatelství Ikar. Tři nejlepší týmy na celostátní úrovni budou zároveň odměněny nejnovější verzí programu pro úpravu, organizaci a sdílení fotografií Toner Photo Studio 16 Pro.

Smart Point se na soutěži - stejně jako minulý rok - podílel tvorbou, správou a aktualizací webových stránek soutěže, grafickým servisem a zajištěním cen pro vítěze. Nově jsme měli na starost také tiskovou produkci propagačních materiálů.

#smartpoint #reklama #praha

Jsme členy:

Logo
© copyright Smart Point 2011
Tvorba www stránek to je naše parketa. Obuv Scholl za skvělé ceny. Přebalovací pult pro miminka.