cz | en

Paul Harvey v Praze

Paul Harvey se dlouhodobým obdivem a sympatiemi k České republice (a obzvlášť k Praze) netají. V podobném duchu se mimochodem odvíjel i jeho nedávný rozhovor pro Novinky.cz.

My jsme ho zastihli při jeho nedávné návštěvě Prahy a byl to jako obvykle velmi příjemný a přínosný večer. Probírali jsme nejen úspěšnou výstavu v Galerii Vltavín, kde se Paul pod hlavičkou "STUCK!!" představil vedle svých souputníků z řad českých a britských malířů i sochařů (více o výstavě ZDE). Věnovali jsme se především nadcházejícím plánům a nástinům společných uměleckých a propagačních aktivit, které nás čekají jak v příštím roce, tak i v dalších letech.

Jakkoli směr, který Paul reprezentuje, má v samé své podstatě nečinnost a nehybnost (dva z možných výkladů slova "stuck"), ani v nejmenším se nedá říct, že by on sám trpěl nějakým nedostatkem dynamiky či invence. Bylo fajn naslouchat jeho nadcházejícícm plánům a nápadům a je jasné, že ho tu rozhodně nevidíme naposledy.

Těšíme se na další příležitosti a možnosti, jak obrazy Paula Harveyho (ale nejen jeho) v rámci platformy Smart Art znovu přiblížit českým milovníkům současného umění. On sám i stuckismus jako takový si to bezesporu zaslouží.

paulharveypaintings.com

stuckism.com

#smartpoint #reklama #praha

Jsme členy:

Logo
© copyright Smart Point 2011
Tvorba www stránek to je naše parketa. Obuv Scholl za skvělé ceny. Skvělé Svatby Český Krumlov .