cz | en

Podzimní chutě a příchutě z CHM

Choceňské "smetaňáky" jsou oblíbené pro svoji poctivost a není divu - opravdový jogurt má být zkrátka pořádně hustý a tučný. Mezi příchutěmi jsou dlouhodobé stálice (jahodu na špici popularity asi ještě notnou chvíli nic neohrozí; dobře si vede i před pár lety zavedená brusinka), ale inovovat je třeba, zákazníci mají být průběžně (příjemně) překvapováni.

Proto se Choceňská mlékárna rozhodla připravit novou příchuť, zatím pro balení 150 g, a to hodně žádanou a populární Stracciatellu. Tato lákavá směs s kousky opravdové čokolády nicméně zůstává věrna choceňské tradici: v kelímku je umístěna na dně, není tedy "defaultně" promíchána se samotným jogurtem. Je tudíž zcela na vás, jak si ji vychutnáte.

Druhou novinkou z Chocně je rozšíření řady 80 g svačinkových smetanových pomazánek. Po Sýrmilkovi, jehož jméno tehdy pomáhali vybrat i samotní zákazníci, zvyšuje počet této svačinové party na pět verze bez příchuti, s lapidárním názvem Svačinek. S označením Natur ho vedle pomazánek se sýrem, šunkou, česnekem a křenem najdete na pultech předních řetězců i nezávislého trhu.

Oba výrobky vysíláme do světa s příslušnou grafickou podporou a dáme o nich vědět v místě prodeje, tištěných titulech i na sociálních sítích.

*

CHM - Web
CHM - Facebook

#smartpoint #reklama #praha

Jsme členy:

Logo
© copyright Smart Point 2011
Tvorba www stránek to je naše parketa. Obuv Scholl za skvělé ceny. Olej do aromalampy .