cz | en

Pomazánky Fit Line z Choceňské mlékárny bodovaly

První místa v soutěžích Mls Pardubického kraje a Regionální potravina

19. května 2011 – Choceňská mlékárna opět zvítězila v regionálních soutěžích Mls Pardubického kraje a Regionální potravina. V kategorii mléčných výrobků se v obou soutěžích umístily pomazánky Fit Line. V loňském roce Choceňská mlékárna uspěla s produkty Choceňské pomazánkové vanilka a Choceňské pomazánkové s čokoládou.

„Obě ocenění mají svou váhu, ale nejdůležitější však je vždy spotřebitel. Proto je pro letošní rok připraveno celkem deset ochutnávek na území Pardubického kraje, kde občané mohou vybírat podle své chuti. V listopadu bude vyhlášen vítěz, který získá cenu veřejnosti MLS Pardubického kraje 2011,“ prozradil Václav Kroutil, radní Pardubického kraje zodpovědný za zemědělství, životní prostředí a venkov.

O soutěži Mls Pardubického kraje

Regionální soutěž si klade za cíl podporu českých produktů vyráběných z českých surovin. Je podporována Ministerstvem zemědělství ČR a Pardubickým krajem. V letošním, v pořadí již pátém ročníku soutěže, bylo oceněno dvacet šet regionálních výrobců ve čtyřech kategoriích, a to Mlýnské a pekárenské, Mléko a mléčné produkty, Maso a masné produkty a Výrobky z medu a ostatní. Svůj názor může v anketě vyjádřit i veřejnost, tedy fanoušci dobrého jídla, kteří akci navštívili a mohli ochutnat vystavené vzorky. Vítězové mohou použít na etiketách svých produktů logo Mls Pardubického kraje 2011. Ocenění by mělo napomoci prodeji výrobků z Pardubického kraje.

O společnosti Choceňská mlékárna

Choceňská mlékárna s.r.o. s více než osmdesátiletou tradicí výroby mléčných produktů, patří k lídrům na českém trhu a kvalita výrobků dokazuje od poloviny roku 2003 osvědčení značkou KLASA. Profiluje se na trhu především v segmentu pomazánkových másel, smetanových pomazánek, smetanových jogurtů a tvarohů. V současnosti společnost expanduje i do zahraničí a úspěch slaví s pomazánkovými másly především v zemích východní Evropy.

www.chocenskamlekarna.cz

Kontakt pro média:

Jakub Koutek

M: + 420 774 547 902

E: jakub.koutek@smart-point.cz

#smartpoint #reklama #praha

Jsme členy:

Logo
© copyright Smart Point 2011
Tvorba www stránek to je naše parketa. Obuv Scholl za skvělé ceny. Obuv Scholl přímo z centrálního skladu