cz | en

Pracujeme pro rezort Říčky

Agenturní lyžaři-praktici i fandové-teoretici se radují: vyhráli jsme výběrové řízení vypsané turistickým rezortem Říčky v Orlických horách.

Naším hlavním úkolem bude poskytovat rezortu Říčky služby public relations, neméně důležitou součástí práce však bude i vytvoření dlouhodobé marketingové strategie. Zadavatelem je sdružení místních podnikatelů, kteří si uvědomují nutnost kvalitní propagace a strategického marketingu. Současná propagace je roztříštěna mezi jednotlivé subjekty. Úlohou Smart Pointu bude kromě zastřešení komunikace také poskytování press servisu a marketingového poradenství.

Lídrem celého projektu je Ski centrum Říčky v Orlických horách, které bude v zimní fázi celoročního promo-plánu výrazně podporovat zapojování dalších subjektů do společných aktivit. Cílem jednotné komunikace je zvýšení popularity lokality, zviditelnění obce Říčky v Orlických horách, posílení návštěvnosti, zvýšení obsazenosti ubytovacích kapacit a oživení kulturního dění v mikroregionu. Takže, Smárti - vzhůru na svah!

#smartpoint #reklama #praha

Jsme členy:

Logo
© copyright Smart Point 2011
Tvorba www stránek to je naše parketa. Obuv Scholl za skvělé ceny. Toyota servis LIberec AutoKPplus