cz | en

Security magazín v novém

Security magazín, první a jediný český odborný časopis o zabezpečovací technice, ochraně majetku, osob a informací, letos slaví dvacet let existence. U příležitosti tohoto výročí prošel změnou formátu i grafického designu a jeho redakce chystá také novou podobu on-line verze. To vše pod vedením nového šéfredaktora, Tomáše Jiráska, zkušeného novináře a fundovaného odborníka v oblasti komerční bezpečnosti.

Security magazín má na domácím trhu jedinečnou pozici jako neznámější a nejčtenější časopis pro profesionály v oblasti bezpečnosti. Nové záměry popisuje na startu třetího desetiletí existence měsíčníku jeho šéfredaktor Tomáš Jirásko takto: „Chceme se zaměřit na zpravodajství z oblasti bezpečnosti, postupně budeme přidávat přehledy dodavatelů v důležitých oblastech, stranou pozornosti nezůstanou ani aktuální trendy.“ Za agenturu Smart Point, jako vydavatele magazínu, jednatel Ondřej Škarka doplňuje: „Vznikne tak zatím nejucelenější český zdroj informací pro bezpečnostní profesionály, pracovníky i zájemce z řad veřejnosti.“

Security magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby, a to jak v soukromých bezpečnostních agenturách, tak i ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají či řídí a bezpečnostním specialistům v soukromém i státním sektoru. Informace v Security magazínu jsou však určeny i laické veřejnosti - tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru chce měsíčník dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

#smartpoint #reklama #praha

Jsme členy:

Logo
© copyright Smart Point 2011
Tvorba www stránek to je naše parketa. Obuv Scholl za skvělé ceny. Olej do aromalampy .