cz | en

Skyr - Islandská tradice poprvé v Čechách!

Trvalo mu to více než 1000 let, ale konečně je tady: islandský skyr. Nestává se často, že by na trh s mléčnými výrobky přišlo něco úplně nového, ale Skyr Kapucín přesně takovým případem je. Zakysaný produkt, který je chuťově i vzhledově "někde mezi jogurtem a tvarohem" jako první český producent vyrábí od dubna 2016 Bohušovická mlékárna. Zákazníkům ho představuje ve čtyřech různých variantách: k dispozici jsou aktuálně příchutě brusinka, jahoda a broskev s mruňkou, plus verze natur, tedy "čistá".

Uspěli jsme ve výběrovém řízení na launch Skyru, ve spolupráci s klientem byl jako start propagace určen měsíc květen. Kromě produkce televizního spotu (v hlavní roli s olympionikem Ondřejem Bankem, viz ZDE) jsme se postarali o nákup médií, kreativu, produktové fotografie, tvorbu webové prezentace a správu sociálních sítí (Facebook, Youtube, Instagram). Součástí kampaně je i PR projekt a strategické promo aktivity za využití sofistikovaných nástrojů sítě Facebook, pro který vznikla i série krátkých promo klipů a tématických canvas ads.

Skyr je bohatý na obsah užitečných porteinů, zatímco obsahuje úplné minimum tuku. Zasytí tedy na dlouho, ale nemusí se ho bát lidé, sledující trendy zdravé výživy a hlídající si postavu. Pevně doufáme, že vám zachutná a že se v Čechách usídlí nejméně na dalších 1000 let. Aby tu svoji dlouhou absenci dohnal. Skyr s vámi!

www.skyr-kapucin.cz

#smartpoint #reklama #praha

Jsme členy:

Logo
© copyright Smart Point 2011
Tvorba www stránek to je naše parketa. Obuv Scholl za skvělé ceny. Olej do aromalampy .