cz | en

Soutěž Sladkosti: startujeme

Účast v soutěži je podmíněna nákupem dvou balení Choceňských sladkých pomazánek s vanilkou či čokoládou a odesláním unikátních kódů z obalů prostřednictvím online formuláře na webu mlékárny. Hraje se o stylové tablety Samsung, praktické fotoaparáty Canon a o sady unikátní stolní hry s čísly ABAKU, což je český vynález, který si rychle získává věhlas nejen v tuzemsku, ale díky online verzi doslova po celém světě.

Soutěž probíhá do 15. 12. 2012, vedle závěrečného slosování klient láká zákazníky i na oblíbenou "garantovanou výhru". Dárek od Choceňské mlékárny tedy obdrží každý, kdo do online formuláře uvede i poštovní adresu. K této příležitosti jsme adaptovali grafické prvky z obalu sladkých pomazánek (ale např. i motiv z image spotu) pro sérii magnetků a aršíky samolepicích etiket.

Kromě POS poutačů na regálech ve vybraných obchodech a tiskové či online inzerce tuto akci promujeme také na sociálních sítích. K akci vznikl i tématický rozhlasový spot pro kampaň na stanicích Frekvence 1, Evropa 2 nebo Impuls. Spot si můžete poslechnout ZDE.

#smartpoint #reklama #praha

Jsme členy:

Logo
© copyright Smart Point 2011
Tvorba www stránek to je naše parketa. Obuv Scholl za skvělé ceny. Skvělé Svatby Český Krumlov .