cz | en

Stuckisté mezi Prahou a Londýnem

Je nám ctí, že jsme se mohli podílet na společné prezentaci českých a britských malířů, která právě probíhá v londýnské Nolias 11 Gallery. Pro tématickou výstavu "STUCK between Prague and London", představující práce pěti významných představitelů tzv. stuckismu, jsme graficky i produkčně připravili oficiální katalog a to v úzké spolupráci právě s vystavujícími umělci.

Českou republiku na expozici "reprezentují" Jiří Hauschka a Jaroslav Valečka, zatímco současnou anglickou scénu zastupují Paul Harvey, Edgeworth Johnstone a jeden ze zakladatelů tohoto specifického směru Charles Thomson.

Po výstavě v Londýně, která odstartovala slavnostní vernisáží 28. května 2013, se česká dvojice výtvarníků představí i na speciálním křtu katalogu, který pořádáme (nejen) pro zástupce vybraných médií v Praze začátkem června.

Práce na katalogu STUCK between Prague and London plynule navazuje na další letošní umělecké aktivity realizované naší divizí Smart Art. Kromě pokračující série setkání s umělci pod názvem Doteky umění je to např. mediální podpora rekordně navštívené retrospektivy Karla Malicha na Pražském hradě, v plném proudu je i propagace blížící se unikátní výstavy Andyho Warhola v Alšově Jihočeské galerii.

 

Katalog_London_2013Katalog_London_2013_vnitrek

#smartpoint #reklama #praha

Jsme členy:

Logo
© copyright Smart Point 2011
Tvorba www stránek to je naše parketa. Obuv Scholl za skvělé ceny. Skvělé Svatby Český Krumlov .