cz | en

Videorecepty pro Choceňskou mlékárnu

Ve spolupráci s šéfkuchařem Pavlem Hubálkem z vyhlášené restaurace U Hubálků jsme připravili sérii snadných videoreceptů, které mohou být inspirací při různých příležitostech a přitom jsou lehce zvládnutelné v domácím prostředí, z dostupných surovin a navíc bez nutnosti mít kuchařské řemeslo vystudováno.

Záměrem bylo představit různé možnosti, jak využít v kuchyni produkty Choceňské mlékárny. Chtěli jsme ukázat, že s tradičním pomazánkovým nebo smetanovými jogurty lze nakládat i jinak, než jsou lidé obecně zvyklí, nabídnout jim možná nevšední, ale zajímavé možnosti využití. Svým způsobem se jedná o volné pokračování projektu tištěné publikace se zákaznickými recepty, kterou jsme pro CHM připravili před třemi lety. Tentokrát však namísto spotřebitelů "režíroval" výběr receptů zkušený šéfkuchař, avšak s přihlédnutím k požadavku na snadnou a časově nenáročnou připravu.

Jelikož cílem bylo mimo jiné podpořit region, ke kterému Choceňská mlékárna patří, spojení s panem Hubálkem a jeho týmem z Kostelecké Lhoty se logicky nabízelo. Šéfkuchař vyhledávaného hostince U Hubálků, se kterým jsme spolupracovali např. i v rámci PR aktivit, našel pro choceňské výrobky neotřelé možnosti využití, které přitom bez problémů zvládne každý za několik minut.

První sérii receptů budeme postupně zveřejňovat na produktové stránce Schutídotoho.cz, zhruba v měsíčním rytmu. Pilotním dílem byl předvánoční sněhový dortík s domácí marmeládou. Při propagaci bude využit oficiální Youtube kanál CHM, stejně jako Facebook mlékárny. S každou premiérou bude také korespondovat i cílená celoplošná online kampaň.

Bude-li první (prozatím čtyřdílná) série videoreceptů úspěšná, rádi bychom na jaře navázali realizací několika tipů a nápadů na grilování či přípravu zajímavých salátů. Samozřejmě opět v hlavní roli s pomazánkami, smetanovými tzatziki nebo jogurty z Chocně.

Zatím si můžete osladit život s naším lahodným dortíkem.
Tak -- s chutí do toho! :)

 

#smartpoint #reklama #praha

Jsme členy:

Logo
© copyright Smart Point 2011
Tvorba www stránek to je naše parketa. Obuv Scholl za skvělé ceny. Olej do aromalampy .