cz | en

Vzhůru do plavek s Fit Line

Blížící se léto vítá Choceňská mlékárna heslem "S chutí do plavek!". A do konce července odmění celkem 100 výherců poukázkou na libovolný model plavek z aktuálního katalogu firmy Litex.

Každý soutěžící, který prostřednictvím online formuláře odešle dva unikátní sedmimístné kódy ze soutěžních balení pomazánek Fit Line (příchutě Natur, ryba, sýr) nebo choceňských "Sladkostí" (příchutě čokoláda, vanilka), má šanci vyhrát doslova ty plavky Litex, na které si ukáže. Pro všechny je navíc v leporelu na víčku připraven speciální letní slevový bonus.

Pro soutěž jsme připravili grafické vizuály, webové prostředí, rozhlasový spot, podíleli jsme se také na mechanice soutěže, chystá se bannerová podpora online i bannery pro outdoor, akci podpoříme i na sociálních sítích.

Léto je tady co nevidět. Takže -- s chutí do toho!

Každý účastník soutěže, který prostřednictvím online formuláře odešle dva unikátní sedmimístné kódy z libovolných soutěžních balení pomazánek Fit Line (příchutě Natur, ryba, sýr) nebo choceňských "Sladkostí" (příchutě čokoláda, vanilka), má šanci vyhrát doslova ty plavky Litex, na které si ukáže.
Losovat budeme celkem 2x 50 poukázek. První půlku výher rozdělíme v polovině soutěže (17. 6. 2013) a druhá část poukazů najde své majitele po ukončení akce (tedy po 31. 7. 2013).
#smartpoint #reklama #praha

Jsme členy:

Logo
© copyright Smart Point 2011
Tvorba www stránek to je naše parketa. Obuv Scholl za skvělé ceny. Prodej na Amazonu rychle a kvalitně.